Janne Orro

Olen loomaarst aastast 1997. Aegade jooksul olen üldarstina töötades tegelnud kõikvõimalike patsientidega.
Minu huviala ja armastus on nahahaigused. Dermatoloogiliste probleemide puhul on konkreetse diagnoosi selgitamine ja haiguse ravi sageli aeganõudev ning vaevaline protsess.

Pakun nahahaiguste diagnostikat, enamikku uuringuid teen kohapeal. Vajadusel saadan proove edasi erilaboritesse. Väga hea meelega tegelen ka sigimisalaste küsimuste ning kirurgiaga.

Mul 5 koera: Jack Russelli terjerid Milvi, Liidi, Anni ja Pämmi ning Wels Corgi Cardigan Suusi. Minu koerad on algusest peale olnud  töökoerad , käies kaasas kontoris ja kliente külastamas. Nüüdki toimetavad nad koos teistega kliiniku ülakorrusel, mis mõnikord tekitab segadust ja vahel on kosta alakorruse sündmustele kaasa elamist.

Vabal ajal tegelen muidugi oma koertega, minu teine suur hobi on orhideed. Mul on kodus üle 100 loodusliku liigi ja sordi erinevaid orhideesid.
Kenneli koduleht: www.oruallika.webs.com


Marju Suviste

Marju Suviste iseloomustamiseks ütleb Janne, et ta on üks tagasihoidlik inimene, kes ei taha ennast kiita.

Seepärast teeb seda ise: Marju on väga hea üldarst, kellele erinevalt paljudest teistest sobib suurepäraselt sisearsti töö.
Marju on väga õpihimuline ja süveneb oma patsientide muredesse põhjalikult.
Marju on tubli ultraheliuuringute tegija, aga ka kirurg. Väikeses kliinikus ei saagi ülikitsalt spetsialiseeruda.

 

 


Kerttu Kaschan

Mina olen üks nendest loomaarstidest, kellel ei olnud lapsest saati suurt unistust loomaarstiks saada. Olen kogu elu loomadega tegelenud ja teadsin, et tahan nendega oma elu siduda. Sugulased kirjeldavad mind lugudega, kuidas ma maal olles ikka lauta ära eksisin ja kõik koerad-kassid koju tahtsin vedada. Siiski ei oleks osanud kunagi unistada, et minust just loomaarst saab.

2010. aastal sai see valik tehtud ja alustasin oma veterinaariaõpingutega. Juba esimestel aastatel sai selgeks, et paremat teed endale ei oleks saanud valida. Tudengina viibisin palju erinevates kliinikutes praktikatel. Lõpetasin Eesti Maaülikooli veterinaarmeditsiini õpingud 2016. aastal.
2016. aasta suvest töötan Janne Orro loomakliinikus. Olen käinud ennast nii Eestis kui ka välismaal pidevalt täiendkoolitamas.
Hetkel töötan üldarstina, rohkem huvipakkuvamad teemad on neuroloogia, koerte käitumine, sisehaigused, kirurgia, hambahaigused.

Kodus on kasvamas üks kena hovawardi neiu, kellega on plaan aktiivselt koerasporti harrastada. Vabal ajal tegelen peale koera ka ratsutamisega. 


Kertu Brutus

Loomaarst
 
 Veterinaarmeditsiini eriala lõpetasin Eesti Maaülikoolis aastal 2017 ning asusin kohe Janne Orro loomakliinikussse tööle. Õpingute ajal käisin silmaringi laiendamas ka Horvaatias Zagrebi ülikooli loomakliinikus.

Hetkel kitsamalt mingile erialale spetsialiseerunud ei ole, vaid tahan saada võimalikult heaks üldarstiks.

Kodus ootab mind pärast pikka tööpäeva kaks vahvat kiisut ning kindlasti on plaanis juurde võtta üks tore kutsikas.


Maria Karindi

Loomaarst
 
 
 
 
 
 


Elisabeth Markus

Loomaarsti abiline

 

 

 

 

 

 

 


Grete Viljaste

Loomaarsti abiline